chamisal استانی شهر الخضر حشد الشعبی موصل

chamisal: استانی شهر الخضر حشد الشعبی موصل مرکز استان نینوا

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ، استراتژیست سابق کاخ سفید را بی‌عقل خطاب کرد

رئیس‌جمهوری آمریکا در تصویر العمل به اتهام‌زنی استیو بنن به پسرش با انتقاد از این استراتژیست ارشد و سابق کاخ سفید گفت که او عقلش را از دست داده هست. بیانات تخری

ترامپ، استراتژیست سابق کاخ سفید را بی‌عقل خطاب کرد

ترامپ، استراتژیست سابق کاخ سفید را بی عقل خطاب کرد

عبارات مهم : آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا در تصویر العمل به اتهام زنی استیو بنن به پسرش با انتقاد از این استراتژیست ارشد و سابق کاخ سفید گفت که او عقلش را از دست داده هست. بیانات تخریبی استیو بنن علیه پسر ترامپ در کتاب جدیدی به چاپ رسیده هست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا گرچه بعد از اخراج استیو بنن، استراتژیست ارشد کاخ سفید در ماه اوت با او در تماس بود، ولی اکنون ظاهرا بابت بیانات تندش با او قطع رابطه کرده هست. ترامپ گفت: استیو بنن هیچ ارتباطی با من یا ریاست جمهوری من ندارد. هنگامی که او را اخراج کردم، نه تنها او شغلش را از دست داد، بلکه ظاهرا عقلش را هم از دست داده است.

ترامپ، استراتژیست سابق کاخ سفید را بی‌عقل خطاب کرد

ترامپ در ماه های منتهی به پیروزی او در نوامبر ۲۰۱۶ شدیدا به توصیه های بنن که مدیر وب سایت خبری دست راستی بریت بارت بود، متکی شد. بنن به ترامپ کمک کرد که یک خبر پوپولیستی شکل دهد و رابط مدیر جمهوری آمریکا با پایگاه حمایتی او میان محافظه کاران بود.

براساس گزیده انتشار یافته از کتاب “آتش و خشم: داخل کاخ سفید ترامپ” به نوشته مایکل وولف، بنن یک نشست ژوئن ۲۰۱۶ با گروهی از روس ها در برج ترامپ در نیویورک را “خیانت و غیر میهن پرستانه” توصیف کرد. این نشست از طرف پسر ترامپ برنامه ریزی شده است بود و مقام های ارشد کمپین ترامپ در آن حضور داشتند. به گفته او، دیدار پسر ترامپ با روس ها خیانت بوده است.

رئیس‌جمهوری آمریکا در تصویر العمل به اتهام‌زنی استیو بنن به پسرش با انتقاد از این استراتژیست ارشد و سابق کاخ سفید گفت که او عقلش را از دست داده هست. بیانات تخری

گرچه ترامپ پیشتر دوستی با بنن را ستوده بود ولی در خبر چهارشنبه خود گفت این استراتژیست سابق ارتباط چندانی با پیروزی انتخاباتی او برابر هیلاری کلینتون دموکرات نداشته است و بنن را “یک کسی که جهت من کار می کرد” توصیف کرد. به گفته مدیر جمهوری آمریکا، بنن مقصر شکست کرسی جمهوری خواهان در سنا از ایالت آلاباما در ماه دسامبر بوده هست. روی مور، نامزد جمهوری خواهان در این ایالت به آزار و اذیت جنسی دختران نوجوان متهم شد و ترامپ و بنن در حرکتی عجیب کمپین او حمایت کردند.

دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد مدیر جمهوری آمریکا هم در توئیتی از بنن انتقاد کرد. او نوشت: استیو افتخار کار در کاخ سفید و خدمت به کشور نصیبش شد. متاسفانه او این مزیت را از دست داد و وقت مذکور را به یک کابوس پشت پا زدن، افشاگری، دروغگویی و تضعیف مدیر جمهوری آمریکا تبدیل کرد. استیو استراتژیست نبود، وقت طلب بود.

واژه های کلیدی: آمریکا | برج ترامپ | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog