chamisal استانی شهر الخضر حشد الشعبی موصل

chamisal: استانی شهر الخضر حشد الشعبی موصل مرکز استان نینوا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر ۹۶

همه ساله با نزدیک شدن به برگزاری مهمترین و بزرگترین مناسبت سینمایی کشور یعنی جشنواره فجر گمانه‌زنی‌ها جهت شرکت فیلم‌ها، حضور بازیگران و کارگردانان و اینکه چه آث

بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر ۹۶

بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر ۹۶

عبارات مهم : بازیگر

همه ساله با نزدیک شدن به برگزاری مهمترین و بزرگترین مناسبت سینمایی کشور یعنی جشنواره فجر گمانه زنی ها جهت شرکت فیلم ها، حضور بازیگران و کارگردانان و اینکه چه آثاری قرار است در این مناسبت مهم مورد بررسی و نمایش قرار بگیرند مطرح شروع می شود.

حضور بازیگران هم از جذابیت های هر سال جشنواره است و گفت و شنودهای زیادی نیز در اینباره پیش از شروع این فستیوال به گوش می رسد. همانطور که در بخش اهدای جوایز هم، گروه تحریریه سایت عالی ترین بازیگر زن و مرد جهت علاقه مندان به سینما و خود سینماگران از جایگاه خاص ای برخوردار است حضور یا عدم حضور بعضی از بازیگران نیز مهم جلوه می کند و چه بسا که همین نام های مطرح و باسابقه است که به اعتبار جشنواره ای چون فجر می افزاید. البته طبیعی است که باید در این بحث آن تعداد از صورت هایی که اساسا جشنواره و گروه تحریریه سایت گرفتن برایشان بی اهمیت است را فاکتور بگیریم.

بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر ۹۶

اما امسال بعد از اعلام اسامی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه سینمای کشور عزیزمان ایران جشنواره، همانطور که نام چند کارگردان به نام و مطرح در لیست نبود، تعداد زیادی از بازیگران هم در فهرست غایبان جشنواره سی و ششم قرار گرفتند. بازیگران مطرحی که حضورشان قطعا شور و حال و اعتبار بیشتری به جشنواره می داد. ولی توصیه جالب غیبت بعضی از بازیگرانی است که در دوره گذشته از برندگان گروه تحریریه سایت بودند و امسال حتما جای خالی ارزش زیاد از دیگران به چشم خواهد آمد. در این گزارش نگاهی داشتیم به اشخاص مهم و سرشناسی که جشنواره بدون حضور آنها برگزار می شود.

برندگان سیمرغ، مهمترین غایبان امسال

همچون کارگردان های آشنا شده، بازیگرانی هم هستند که امسال در جشنواره فیلم فجر فیلمی ندارند ولی توصیه عجیب غیبت بازیگرانی است که در دوره گذشته گروه تحریریه سایت عالی ترین بازیگر را چه در نقش مهم و چه مکمل دریافت کردند و امسال هیچ فیلمی از انها در جشنواره به نمایش در نمی آید. بعضی از این بازیگران از سال گذشته در اثری تازه جلوی دوربین نرفتند و بعضی دیگر نیز فیلمشان به دلایل متفاوت نتوانسته است در جشنواره حضور پیدا کند.

همه ساله با نزدیک شدن به برگزاری مهمترین و بزرگترین مناسبت سینمایی کشور یعنی جشنواره فجر گمانه‌زنی‌ها جهت شرکت فیلم‌ها، حضور بازیگران و کارگردانان و اینکه چه آث

محسن تنابنده که سال گذشته جهت فیلم «فراری» جایزه عالی ترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد و ثریا قاسمی جهت بازی در «ویلایی ها» سمیرغ عالی ترین بازیگر نقش مکمل را از آن خود کرد دو صورت مهمی هستند که امسال هیچ فیلمی در جشنواره ندارند. همچنین بازیگرانی چون امیر آقایی، مهرداد صدیقیان و علی مصفا که جزو نامزدهای جایزه عالی ترین بازیگر نقش اول سال گذشته بودند نیز امسال هیچ فیلم از آنها در جشنواره حضور ندارند.

از میان بازیگران زن نیز غزل شاکری، هدیه تهرانی، پریناز ایزدیار که سال گذشته نامشان در میان نامزدهای دریافت گروه تحریریه سایت بازیگر به چشم می خورد از غایبان جشنواره سی و ششم به شمار می آیند.

بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر ۹۶

پرکارترین هایی که امسال نیستند

سال گذشته شقایق فراهانی با چهار فیلم عنوان پرکارترین بازیگر جشنواره سی و پنجم فجر را به خود تخصیص داده شده است داد، ولی در اتفاقی عجیب او امسال هیچ فیلمی در این مناسبت سینمایی ندارد.

حمیدرضا آذرنگ نیز که سال گذشته در میان بازیگران مرد لقب پرکارترین را از آن خود کرده بود امسال تنها با یک فیلم به نام «تنگه ابوغریب» ساخته بهرام توکلی به جشنواره می آید.

همه ساله با نزدیک شدن به برگزاری مهمترین و بزرگترین مناسبت سینمایی کشور یعنی جشنواره فجر گمانه‌زنی‌ها جهت شرکت فیلم‌ها، حضور بازیگران و کارگردانان و اینکه چه آث

فرهاد اصلانی نیز که در دوره های اخیر این مناسبت سینمایی همواره با آثار مختلفی به جشنواره آمده و توانسته با فیلم هایش بدرخشد امسال جزو بازیگران کم کاری است که تنها یک فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» ساخته هومن سیدی را دارد.

بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر ۹۶

اصلانی در سال های اخیر حضوری پررنگ در جشنواره داشته هست، او در هجدهمین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد جهت بازی در «آسمان پر ستاره» شد. اصلانی همچنین برنده گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر مرد جهت بازی در فیلم های «خرس» و «زندگی خصوصی» از سی امین دوره جشنواره فجر هم شد و در سی و دومین دوره از جشنواره نامزد گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد جهت بازی در «قصه ها» شد. او جهت بازی در فیلم «دوران عاشقی» هم در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد و در سی و چهارمین دوره نامزد گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر نقش اول مرد جهت بازی در «دختر» شد.

پرویز پرستویی که رکورددار کسب گروه تحریریه سایت بلورین جشنواره فیلم فجر است هم از غایبان بزرگ این جشنواره هست. او سال گذشته با «قاتل اهلی» مسعود کیمیایی در جشنواره حضور داشت ولی تنها فیلم او که قرار بود در جشنواره امسال باشد «لس آنجلس-تهران» به جشنواره ارائه نشد.

پرستویی جهت نقش آفرینی های متعدد و درخشان خود تا به حال موفق به دریافت ۴ گروه تحریریه سایت از دوره های متفاوت جشنواره فیلم فجر شده است است و از این منظر در میان بازیگران مرد سینمای کشور عزیزمان ایران رکورددار هست. او جهت بازی در فیلم های «آزانس شیشه ای»، «بید مجنون»، «به نام پدر» و «بادیگارد» گروه تحریریه سایت بلورین و جهت فیلم «لیلی با من است» دیپلم افتخار گرفت. پرستویی همچنین جهت بازی در فیلم «مارمولک» هم از جشنواره بیست و دوم جایزه خاص هیات داوران را از آن خود کرد.

ستاره های غایب

از میان سوپراستارهای سینما که شاید هر سال به طور مستمر در جشنواره فیلم فجر حضور ندارند، هستند صورت هایی که حتی چند سال یک بار هم علاقه مندان و طرفدارانشان را با بازی در فیلمی که در جشنواره به نمایش در می آید غافلگیر می کنند و نبودشان در این مناسبت سینمایی حتما به چشم می آید.

برای مثال الناز شاکردوست است که سال گذشته با فیلم «خفه گی» فریدون جیرانی به جشنواره پا گذاشت امسال در جشنواره حضور ندارد. البته شاکردوست فیلم سینمایی «سراسر شب» فرزاد موتمن را داشت که به جشنواره راه پیدا نکرد و باعث غیبت این بازیگر در این مناسبت سینمایی شد.

حامد بهداد، شهاب حسینی هم که هم در دوره های گذشته حضوری نسبتا چشمگیر و موفق داشتند و هم همواره به عنوان دو بازیگر پرطرفدار میان مردم نامشان مطرح است از غایبان جشنواره امسال هستند. پریناز ایزدیار که در جشنواره سی وچهارم گروه تحریریه سایت عالی ترین بازیگر نقش اول زن را جهت بازی در فیلم «ابد و یک روز» دریافت کرد و سال گذشته نیز فیلم «تابستان داغ» را در جشنواره داشت امسال در این مناسبت حضور ندارد. هدیه تهرانی که سال گذشته «اسرافیل» را داشت،

غزل شاکری و پگاه آهنگرانی که در دوره قبل با «سارا و آیدا» در جشنواره بودند، طناز طباطبایی که «ویلایی ها» را بازی کرده بود و نگار جواهریان که «نگار» فیلم قبلی او در جشنواره سی و پنجم بود هم از جمله اشخاص غایب امسال اند.

همچنین محمدرضا گلزار، محمدرضا فروتن و ترانه علیدوستی نیز سه صورت محبوب سینمای کشور عزیزمان ایران اند که سهمی در جشنواره امسال ندارند.

وب سایت سینما سینما

واژه های کلیدی: بازیگر | جشنواره | جشنواره | سینمایی | بازیگران | بازیگران زن | بازیگران مرد | جشنواره فیلم

بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر ۹۶

بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر ۹۶

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog