chamisal استانی شهر الخضر حشد الشعبی موصل

chamisal: استانی شهر الخضر حشد الشعبی موصل مرکز استان نینوا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با این واکنش‌ها ،چه تلنگری زده شد؟, ادامه توهین‌ فدراسیون به خودش و مردم ! ، لیست پنهانی تیم‌ملی هم لو رفت

درحالی‌که دو روز از شروع تمرینات تازه تیم‌ملی می‌گذرد و تیم رسما برنامه جام جهانی 2018 را استارت زده است ، هیچ توضیحی از شروع تمرینات به مردم داده نمی‌شود.

با این واکنش‌ها ،چه تلنگری زده شد؟, ادامه توهین‌ فدراسیون به خودش و مردم ! ، لیست پنهانی تیم‌ملی هم لو رفت

لیست پنهانی تیم ملی هم لو رفت؛با این واکنش‌ها ،چه تلنگری زده شد؟/ادامه توهین فدراسیون به خودش و مردم !

عبارات مهم : اعتراض

درحالی که دو روز از شروع تمرینات تازه تیم ملی می گذرد و تیم رسما برنامه جام جهانی 2018 را استارت زده است ، هیچ توضیحی از شروع تمرینات به مردم داده نمی شود.

همان طور که آینده نگری می شد تیم ملی تبعد از نخستین تمرین در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، بازیکنانش لو رفت و این سیاست درهای بسته جهت مردم بی اثر شد. احمد عبدالله زاده و حامد لک از فولاد، اکبر ایمانی و خانزاده از پدیده، رشید مظاهری و مرتضی تبریزی از ذوب آهن، علی کریمی و سعید آقایی از سپاهان، مهدی ترابی، علی قلی زاده، محمد حسین کنعانی زادگان و دانیال ماهینی از سایپا و علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، سید جلال حسینی، حسین ماهینی و مهدی طارمی از پرسپولیس و روزبه چشمی، امید نورافکن و امید ابراهیمی از استقلال بازیکنان دعوت شده است به تمریندد که از امروز هم زیر نظر کارلوس کی روش تمرین خواهند کرد.

با این واکنش‌ها ،چه تلنگری زده شد؟, ادامه توهین‌ فدراسیون به خودش و مردم ! ، لیست پنهانی تیم‌ملی هم لو رفت

نکته ولی این است که کارلوس کی روش همچنان دلخور است از عدم حمایت . او درهای تیمش را بسته تا نشان دهد هیچ حمایتی از این فرزند ها نشده هست. آنها از این دلخور بودند که در وقت افزایش آیا اصلا کسی یادش نبود چه کار بزرگی انجام داده اند و اینکه آیا مسیر موفقیت ارزش را وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال با پرداخت بودجه مورد نیاز ، هموار نمی کنند.

برای این نشان دادن اعتراض ولی آنها مسیر روگیری از مردم را گزینش کرده اند. تیمی که حالا دیگر ارکان ایرانی در کادر هدایتش ندارد و فدراسیون فوتبال تاج هم دیگر حتی در حد حراست روی کار تیم ملی مهم اش نظارتی ندارد و اصلا مشخص نیست اگر روسای فدراسیون یا وزارت ورزش همین امروز اراده کنند به تمرینات بروند ، موفق به انجامش می شوند ، تن به این تصمیم سرمربی داده اند چون نتوانسته اند آنچه خواسته های به حق کادرفنی تیم ملی بوده است را فراهم کنند و حالا باید با مواضع انفعالی جایگاه فدراسیون را پایین بیاورند و باعث بی خبری مردم از تیم ملی ارزش هم شوند!

درحالی‌که دو روز از شروع تمرینات تازه تیم‌ملی می‌گذرد و تیم رسما برنامه جام جهانی 2018 را استارت زده است ، هیچ توضیحی از شروع تمرینات به مردم داده نمی‌شود.

شاید راحت ترین کار جهت حل این معضل این بود که فدراسیون در همه یک هفته گذشته بیانیه ای رسمی بدهد و اعلام کند به علت سبک خاص تمرینات کارلوس کی روش او تصمیم گرفته تیمش را اصلا تا پیش از جام جهانی از دید رقبایش مخفی نگه دارد و باز قرار است مثل بازی های 2014 تیمی سورپرایز را به مصاف رقبایش بفرستد. کاری که او 4 سال قبل در دو ماه نهایی قبل از جام جهانی انجام داد و همه هم به رفتارش تمکین کردند و او را ستودند. این بار ولی مسئله این است که او دارد جهت خواسته های به حق تیم ملی اعتراض می کند ولی جهت این اعتراض ، مسئولین نشانه قرار گرته نشدند ، مردم هستند که روی انتقاد به آنهاست. شاید اگر خیلی صریح از همین مردم کمک خواسته شود ، خیلی راحت همان طور که دارند هزینه اداره استقلال و پرسپولیس را می پردازند ، تمام هزینه مربوط به تیم ملی را هم تامین کنند و نیازی به این همه قایم باشک بازی نباشد!

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: اعتراض | استقلال | پرسپولیس | جام جهانی | کارلوس کی روش | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog