chamisal استانی شهر الخضر حشد الشعبی موصل

chamisal: استانی شهر الخضر حشد الشعبی موصل مرکز استان نینوا

گت بلاگز علمی پزشکی تصویرهای + رازهای پنهانی که پشت دستخط ترامپ و ملانیا نهفته است

محققان علوم روانشناسی بعد از آخر سفر ترامپ به ایتالیا در خصوص دستخط وی و همسرش به نکات جالب و منحصربفردی دست یافته اند.

تصویرهای + رازهای پنهانی که پشت دستخط ترامپ و ملانیا نهفته است

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیکگروه علمی پزشکی کلوب خبرنگاران؛ کارشناسان علوم روانشناسی اعتقاد دارند دستخط انسان ها رابطه مستقیمی با نوع شخصیت آنها دارد و با بررسی اثر دست خط هر فرد می توان شاخصه هایی مانند آرام بودن، استرس داشتن، دروغگویی، مبتلا شدن به بیماری پارکینسون و حتی بیماری های روانی از جمله اختلال دوقطبی یا اسکیزوفرنی را شناسایی کرد.
ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در جریان سفر به ایتالیا در بیمارستان کودکان این کشور با افراد بیمار دیدار کرده و جهت آنها یادگاری نوشته است.

عبارات مهم : ملانیا

محققان دستخط ملانیا را مورد مطالعه قرار داده و دریافتند وی شخصیتی خودشیفته و اندکی مغرور دارد که می خواهد تسلط خود را برچیزهای اطراف زیاد کردن دهد. از جمله دیگر شاخصه های شخصیتی ملانیا، سرسخت بودن او است که نشان می دهد نمی خواد مخالفتی با وی بشنود.
امضای ملانیا شبیه به امضای همسر خود، ترامپ هست، هرچند که کمی ظریف و کشیده تر است و فاقد لطافت و قشنگی در نوشتار است.
محققان امضای دونالد ترامپ را نیز مورد بررسی قرار داده اند و دریافتند او دست خط قشنگی ندارد و شخصیتی مرموز و بسیار محکمی دارد که نمی خواهد هیچ فردی به طور کامل وی را بشناسد، از دیگر شاخصه های شخصیت ترامپ که در امضای او مشهود است می توان قاطع بودن در تصمیم گیری ها را نام برد.
امضای دونالد ترامپ به علت شکل غیرعادی آن این روز ها به سوژه داغی در دنیا تبدیل شده است هست، امضای او بسیار ناخوانا و بلند است و کارشناسان اعتقاد دارند دونالد ترامپ دچار غرور شدیدی است.
خوش خط یا بد خط بودن فرد با شاخصه های شخصیتی او که در نوشتار منعکس می شود تفاوت معنا داری دارد، در زبان های متفاوت براساس اینکه نوشتار از چپ به راست یا برعکس نوشته می شود دستخط افراد می تواند عوض کردن کند.
احساسات فرد زمانی که متنی می نویسد، مبتلا شدن به بعضی بیماری ها، چپ دستی یا راست دستی، سن، سابقه شکستگی دست، مبتلا شدن به اختلال نارساخوانی و مواردی از این دست می تواند بر خط فرد اثر منفی یا مثبت بگذارد.
منبع:Dailymail
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ملانیا | بیماری | مبتلا شدن | شخصیت ترامپ | دونالد ترامپ | ملانیا ترامپ | اخبار سلامت | دستخط

تصویرهای + رازهای پنهانی که پشت دستخط ترامپ و ملانیا نهفته است

تصویرهای + رازهای پنهانی که پشت دستخط ترامپ و ملانیا نهفته است

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog